Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.3.2016

Prezentace v Gentu věnovaná představení investičních příležitostí v České republice

Dne 15. března 2016 se v Gentu z iniciativy ZÚ Brusel uskutečnil večer věnovaný představení investičních příležitostí v ČR místní podnikatelské komunitě. Akce se zúčastnili regionální zástupci agentur Czechtrade, Czelo a Czech Tourism a dále představitelé následujících regionů: Praha, Střední Čechy, Plzeň, Jižní Čechy, Hradec Králové, Olomouc a Jižní Morava.

Do akce byla zapojena řada představitelů českých vládních agentur a českých i moravských regionů, kteří v průběhu večera vystoupili s prezentacemi, jejichž cílem bylo představit aktuální příležitosti pro investory, které je možné nacházet v nejrůznějších geografických oblastech i segmentech ekonomiky. Jedním z hlavních iniciátorů a spoluorganizátorů akce byl také honorární konzul ČR v Gentu Dirk Van de Gehuchte. V úvodu akce  vystoupil také představitel vlámské investiční a obchodní agentury.

Akce byla doprovázená degustací moravských vín a večeří, která nabídla variaci na téma české kuchyně. V průběhu večeře vystoupil velvyslanec Jaroslav Kurfürst s řečí věnovanou historii česko-belgických vztahů a odpověděl na otázky věnované příležitostem, které nabízí ČR jako destinace pro investice i turistiku. Degustaci s večeří sponzorovala bruselská zastoupení Jihomoravského kraje, Plzeňského kraje a hlavního města Prahy.

Odkaz na Facebookovou galerii Velvyslanectví ČR v Bruselu

 

Datum: 15. března 2016

Místo: Gent

 

 

Místo konání:
Gent
Datum:

15.3.2016

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala