Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.10.2019 19:00

Science café s Luďkem Hynčíkem

První podzimní debata ze série Science café představí bruselskému publiku téma „Modelování lidského těla“ s významným docentem v oblasti biomechaniky Doc. Ing. Luďkem Hynčíkem, Ph.D.

Luděk Hynčík působí jako prorektor pro výzkum a rozvoj na Západočeské univerzitě v Plzni, ředitel Nové technologie - výzkumné centrum  a jako hostující profesor na Tanjinské univerzitě vědy a technologie v Číně. Je také viceprezidentem mezinárodního sdružení automobilových společností FISITA. Jeho výzkum se zaměřuje na modelování lidského těla, biomechaniku a diskrétní systémy se specializací na virtuální modely lidského těla, využitelnými pro analýzu rizika poranění v dopravě.

Science Café je fórum pro diskuzi o současném výzkumu a zajímavých vědeckých tématech. Jeho cílem je být neformální a přístupné, zúčastnit se tedy může kdokoliv. Přednášejícímu budou kladeny otázky na téma jeho výzkumu.

 

Kdy: čtvrtek 3. října 2019 od 19:00

Kde: Plzeňský dům, Place Jamblinne de Meux 31, Brusel

Registrace zde.

Po programu bude následovat malé občerstvení.

Organizátoři: CZELO, České centrum v Bruselu, Západočeská univerzita v Plzni, Kancelář Jihomoravského kraje pro meziregionální spolupráci, Zastoupení Plzeňského kraje v Bruselu, Pražský dům v Bruselu a ambasáda České republiky v Belgii 

 

 

Místo konání:

Datum:

3.10.2019 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala