Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

18.7.2017 - 6.8.2017

Divadlo bratří Formanů Deadtown se v letních měsících vrátí do Belgie

Po úspěšném představení divadelní inscenace bratrů Formanů Deadtown v belgickém Marchinu se můžete těšit na jejich návrat. Tentokráte postaví své šapito u městečka Deurne nedaleko Antverp, kde budete moci od 18. července do 6. srpna navštívit svět plný kovbojů, kurtizán nebo zlodějů koní. Přivítá je divadelní festival Zomer van Antwerpen, který divákům nabízí nevšední zážitky z nejrůznějších divadelních inscenací.

Festival Zomer van Antwerpen se snaží přicházet s netradičním a originálním divadlem - pro každé představení je vybrán ideální prostor, jelikož správně zvolené místo hraje velkou roli ve vnímání uměleckého zážitku. Jejich divadla se nacházejí uprostřed přírody, na střeše domu nebo třeba v opuštěných budovách. Zomer van Antwerpen zve národní i mezinárodní projekty a propojuje literaturu, hudbu, divadlo, tanec, slam poetry a další.

Divadlo Bratrů Formanů vystaví celý svůj divadelní svět na jednom místě. Jejich hry jsou spojení moderního cirkusu, divadla, filmu a skvělých hereckých výkonů. Umí skvěle naladit atmosféru pomocí doprovodné hudby, filmových záběrů nebo použitých kulis laděných do jemných sépiových tónů. Představení Deadtown vás zavede na divoký západ a za pomocí spojení loutek a herců oživí svět starých němých filmů a amerického westernu.

 Na toto představení, které se konalo během května blízko belgického městečka Marchin, vyšly mnohé recenze, které máte možnost si přečíst zde: http://brussels.czechcentres.cz/cs/media/o-nas-v-mediich/

 Vstup: €12

Kdy: od 18. 7. do 6. 8. 2017  - Úterý, středa, pátek, sobota, neděle, vždy od 20 hodin.

Kde: Scouts Sint-Bernadette Schotensesteenweg 240, Deurne

Více informací ZDE https://www.zva.be/content/deadtown

Místo konání:
Scouts Sint-Bernadette, Schotensesteenweg 420, Deurne
Datum:

Od: 18.7.2017
Do: 6.8.2017

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala