Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.8.2012 22:00 - 30.8.2012

DJs Floex a Radqhoski v klubu Potemkine

Přijďte si ještě před koncem léta posedět a poslechnout tvorbu známých českých DJ´s do bruselského klubu Potemkine. 25. srpna vás České centrum Brusel srdečně zve na vystoupení DJ Floex a necelý týden poté, 30. srpna vystoupí DJ Radqhoski.

 

Tomáš Dvořák aka Floex je český hudebník, skladatel a multimediální umělec. Floex na české hudební scéně vystupuje již od roku 1996. Do povědomí se Floexova hudba dostala už v roce 2001 díky debutové desce Pocustone, která spojovala v té době relativně izolované styly jako je nu-jazz, elektronická hudba i soudobá vážná hudba. Pocustone byl také velice pozitivně přijat kritikou, a to nejen v České republice (Cena Anděl 2001, nominace na Evropskou cenu nezávislých vydavatelství Qwartz). V loňském roce vydal své druhé album Zorya. Nová deska dále zkoumá možnosti propojení akustické a elektronické hudby.

Více informací:

http://floex.cz/

https://www.facebook.com/floex.official

Radek Brousil, člen dua Radqhoski, je mladým talentovaným fotografem, který se zabývá nejen vizuálním uměním, ale i hudbou. Působil v djské trojici The Models (Michal Nanoru, Tobiáš Jirous, Radeq Brousil). V současné době vystupuje pod pseudonymem Call Me Radeq a spolupracuje s DJ Ohyeski (druhý člen dua Radqhoski). V Bruselu vystoupí sám.

Více informací:

http://soundcloud.com/radqohski

https://www.facebook.com/RADQOHSKI

Datum: sobota 25. srpna a čtvrtek a 30. srpna 2012 ve 22:00 hodin

Místo konání: Potemkine, avenue de la Porte de Hal 2, 1060, Brusel

http://www.potemkine.be/

Vstup zdarma

Místo konání:

Potemkine

Datum:

Od: 25.8.2012 22:00
Do: 30.8.2012

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala