Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

5.5.2012

Burza knih v češtině

České centrum v Bruselu ve spolupráci se Centre d’Etudes Tchèques de l’Université Libre de Bruxelles organizují burzu knih v češtině, která se bude konat v prostorách Českého centra v sobotu 5. května od 10h do 16h. V nabídce bude více než 800 kvalitních knih (z klasického fondu, ale i detektivky a jiné žánry).

 

a) původní česká literatura – klasická (např. J. Neruda – Povídky malostranské, V. Vančura, K. Čapek - R. U. R. aj., K. Poláček - Muži v offsidu), ale i novější (např. J. Škvorecký – Tankový prapor aj., L. Vaculík – Jak se dělá chlapec, J. Topol – Kloktat dehet, Sestra aj., M. Viewegh – Účastníci zájezdu, ale také např. publikace Já, Jára Cimrman atd.)


b) překlady – např. G. Boccaccio, F. Rabelais, Pohádky bratří Grimmů, Goethe - Faust, Dostojevskij – Zločin a trest, V. Hugo, E. Hemingway, ale i detektivky a jiné žánry (A. Christie, G. Simenon, G. Durrell – O mé rodině a jiné zvířeně, T. Heyerdahl – Ve znamení Kon-Tiki, B. Prus – Farao aj.).

V nabídce jsou i knihy pro děti (např. B. Říha – Klouček Smítko) a odborné publikace (např. Sedm pražských dnů 21.–27. srpen 1968), a některé knihy cizojazyčné (např. obrazová publikace Pražský hrad).


Burza bude otevřena v 10 hodin dopoledne a uzavře se v 16 hodin.

Knihy budou za dobrovolný příspěvek 1 euro.

Rovněž je možné nabídnout či vyměnit v burze vlastní knihy.


Těšíme se na vás!

Ve spolupráci s:

Místo konání:

150-152 Avenue Adolphe Buyl
1050 Bruxelles / Brussel
Belgie

Datum:

5.5.2012

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala