Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Výzva k předložení projektu – Europe Refresh v Les Halles d’Schaerbeek v Bruselu

Od pátku 15. do neděle 17. listopadu 2013 bude v Les Halles d’Schaerbeek v Bruselu probíhat akce s názvem Europe Refresh, která představí několik desítek projektů z celé Evropy. Tento projekt je zaměřen na kreativitu ve všech jejích formách vedoucí k vytvoření invenčnější, otevřenější a naplněnější společnosti a nejen to, ale i k více přetrvávající a demokratičtější ekonomii.

Umění, design, ekologie, nové energie, nové média, nové technologie, informace, vzdělání, výzkum, zdraví, zemědělství, zdravá strava, občanská iniciativa, humanitární organizace/asociace… vaše přihlášky mohou pokrývat jakýkoliv sektor ve chvíli, kdy se bude jednat o cokoliv, co vytvoří konkrétně šťastnější každodenní život.

Každý rok uvítá Refresh Europe jednu hostující zemi. V letošním roce bude touto zemí Indie. Státní příslušníci Indie tak budou mít také možnost se zapojit do projektu.

Návštěvníci akce Europe Refresh se mohou stát vašimi aktivními partnery, a to financováním vašich plánů. Od pátku 15. listopadu po maximální dobu 90 dní, bude každý projekt podpořen platformou KissKissBankBank, evropskou crowdfundingovou společností.

Jste občanem EU či Indie? Bydlíte nebo se můžete dostat do Bruselu? Máte projekt? První ročník Europe Refresh je skvělou příležitostí prezentovat svůj projekt před širokou veřejností. Přihlášky můžete posílat do 11. září 2013.

Pro všechny doplňující informace kontaktujte:
Emmanuelle Nizou, emmanuelle.nizou@halles.be, +32 2 227 59 60
Adresa: rue Royale Sainte-Marie 22, 1030 Brusel
http://www.halles.be/