Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Jelení šperky Kamily Písaříkové

Už máte svého jelena? Ne? Velká chyba! Přijďte na unikátní prodejní výstavu jedinečných jeleních šperků 24. 9. od 17h do Pražského domu. Čeká na vás ojedinělá speciální bruselská edice.

Počátky výroby jeleních šperků se datují od roku 2004, kdy dvě tehdejší kolegyně, Kamila Písaříková a Bára Lacová, pracující ve firmě s motivem tří jelenů, vytvořily PF přání k novému roku jako jelena. Jeleni se ujali a kamarádky začaly vytvářet více a více šperků. V roce 2009 se jejich cesty rozdělily a každá se věnuje svým jelením kolekcím nezávisle na sobě.

Nyní denně vyrobí Kamila Písaříková 50 originálních jelínků a rozesílá je do celého světa. Jelínci jako brože, přívěsky, náušnice, čelenky, a jiné doplňky, přímo vám na míru vyráběné. Nyní jsou zdobeni broušenými kameny Preciosa a Swarovski.

Jedna z velkých výhod je, že každý kus je originál. Nikdy nemůžete potkat nikoho se stejnou broží nebo stejným přívěskem. A pokud si myslíte, že tento bláznivý doplněk nosí jen teenageři, jste na omylu. Jsou totiž oblíbení u úřednic v bankách nebo velkých společnostech. Necítí se pak tolik unifikovaně.

R.S.V.P. Registrace nutná na adrese spolek.beseda@email.cz !!!

Místo konání: Pražský dům

                      Avenue Palmerston 16

                      1000 Brusel 

                             http://www.prague-house.eu